Vorozhbyt & Zemskova долучилися до боротьби з пандемією коронавірусу

Vorozhbyt & Zemskova долучилися до боротьби з пандемією коронавірусу

Vorozhbyt & Zemskova взялися за виробництво 4000 захисних костюмів для медиків за підтримки «Благодійного фонду родини Жебрівських».

Українські дизайнерки Олена Ворожбит і Тетяна Земскова, члени Української Ради Моди активно включились у боротьбу з пандемією коронавірусу. Бренд, відомий стильними колекціями жіночого одягу, на замовлення всеукраїнської організації «Благодійний фонд родини Жебрівських» оперативно відшиває 4000 захисних комбінезонів для лікарів, які щодня борються за життя пацієнтів у боротьбі з COVID-19. Усі захисні костюми будуть виконані зі спеціального матеріалу, що відповідає європейським стандартам якості.

photo 2020 04 04 15 46 18

Команда Vorozhbyt & Zemskova працює у режимі нон-стоп, аби медичні працівники з 17 лікарень у різних областях України, зокрема військовий госпіталь міста Часів Яр на Донеччині, отримали від фонду необхідні засоби захисту.

«Ми висловлюємо подяку Філі Жебровській за таку важливу сьогодні підтримку медиків, малого і середнього бізнесу, а також нашій колезі дизайнерці Людмилі Кисленко за допомогу в організації процесів. Увесь великий колектив Vorozhbyt & Zemskova працює над цим важливим проєктом 24/7», − розповіли Олена Ворожбит і Тетяна Земскова.