Ukrainian Fashion Council долучилася до кампанії #ПідтримуюЛікарів

Ukrainian Fashion Council долучилася до кампанії #ПідтримуюЛікарів

Міністерство охорони здоров’я України за підтримки креативної аґенції Postmen та UNICEF Україна ініціювали всеукраїнську кампанію #ПідтримуюЛікарів, символом якої стала червона стрічка.

Червона стрічка з вузликом є символом єднання та солідарності з українськими медиками. Вона ніби єднає українців і лікарів в одну лінію підтримки. 

"У складний для України та всього світу період на передовій боротьби з коронавірусною хворобою перебувають медики. Вони ризикують своїм здоров’ям заради безпеки мільйонів українців, рятуючи пацієнтів 24/7.Захист медиків є пріоритетним завданням МОЗ. Щодня ми працюємо над тим, аби забезпечити їх усім необхідним. Зокрема, вже найближчими днями в усі регіони надійде понад 71 тис. захисних костюмів. Але не менше лікарі потребують підтримки та вдячності від суспільства, − сказав Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. − Захисні костюми лікарів − це велика кількість вузлів. Цей багатошаровий захист від зараження тримається на вузлах! Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією. Сьогодні я хочу зав’язати червону стрічку на знак підтримки та солідарності з українськими медиками і закликаю кожного долучитися до нашої соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів".

Дякуємо медикам за самовіддану працю у боротьбі з коронавірусною хворобою!

Дедалі більше українських дизайнерів та членів Української Ради Моди активно долучаються до боротьби з COVID-19. Допомога медичним працівникам є пріоритетним завданням: пошиття масок та захисних комбінезонів, виділення коштів на спеціальне обладнання для лікарень. Ми підтримуємо українських дизайнерів та пишаємося їхньою відданістю. Саме тому ми долучилися до ініціативи МОЗ #ПідтримуюЛікарів.