У квітні відбудуться регіональні етапи конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє»

У квітні відбудуться регіональні етапи конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє»

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» був заснований у 2000 році з метою розвитку та підтримки молодих талантів, якими багатий світ української моди.

20 років існування національного конкурсу молодих дизайнерів довели, що талант не залежить від прописки, уява не має кордонів, успіх залежить не від місця народження, а від наполегливості і бажання втілити мрію.

Минулий рік дав старт новому проєкту в рамках «Погляд у майбутнє» – регіональним етапам конкурсу. У 2020 році Ukrainian Fashion Council – Міжнародна Громадська Організація, що опікується конкурсом «Погляд у майбутнє» – проведе регіональні етапи конкурсу в Дніпрі, Львові та Харкові.

Переможці регіональних етапів будуть запрошені до участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», який відбудеться 3 червня в Києві.

«У минулому році ми додали до традиційного формату «Погляду» (коли свої ескізи всі охочі можуть надсилати безпосередньо до оргкомітету) ще один формат – регіональні етапи. Ми отримали прекрасний результат – ще більше молодих дизайнерів України змогли розкрити свій потенціал. А ми – знайти ще більше перспективних імен. «Погляд у майбутнє» стає ближчим до талановитої молоді. А міста, де ми проводимо етапи конкурсу, більше дізнаються про своїх героїв. Особливо важливим я вважаю те, що як національний, так і регіональні етапи конкурсу оцінюють виключно члени Експертного комітету Ukrainian Fashion Council», – розповіла керівник проєкту Олександра Какуріна.

имидж новость main page

Конкурс проходить у два етапи:

I Подача заявок. Дедлайн – 15 березня 2019 року.

Конкурсанти подають ескізи колекції або фото готових образів (3–5 одиниць).

ПОДАТИ ЗАЯВКУ для участі:

ДНІПРО (заявка)

ЛЬВІВ (заявка)

ХАРКІВ (заявка)

Журі конкурсу відбере найкращі роботи для участі у фіналі.

II Фінал конкурсу. Відбудеться на початку квітня у форматі fashion-show.

Володар Ґран-прі регіонального етапу стане фіналістом Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», який відбудеться 3 червня 2020 року в Києві.

Створимо майбутнє української моди разом!