New Generation of Fashion. Рівень 3

New Generation of Fashion. Рівень 3

Проєкт New Generation of Fashion має трирівневу програму та охоплює три категорії молодих дизайнерів, які мають різний професійний досвід, але прагнуть до успіху в обраній професії.

New Generation of Fashion 2021 відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

До третього рівня проєкту запрошені дизайнери-учасники Fresh Fashion sept 2021.

Участь у Fresh Fashion дає змогу молодому дизайнеру, що стоїть на порозі появи власного бренду, зробити стратегічно правильний крок – створення колекції з 15-25 образів та її показ. Це розширений, порівнюючи з New Names, формат показу на головному подіумі країни – Ukrainian Fashion Week. Він об'єднує шоу тільки двох дизайнерів. Це оптимальний формат презентації для бренду, який готується до наступного кроку – окремого персонального показу. 

У форматі Fresh Fashion дизайнер може брати участь до 5 сезонів. За цей час у дизайнера є можливість створити власний бренд, напрацювати зв’язки з медіа та аудиторію поціновувачів, створити власну клієнтську базу та, найголовніше, сформувати внутрішню стабільну структуру дизайнерського fashion-бренду. 

Цей рівень проєкту New Generation of Fashion включає у себе серію лекцій, консультації fashion-фахівців, індивідуальну програму менторства, створення колекцій та участь в Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021.