New Generation of Fashion. Рівень 2

New Generation of Fashion. Рівень 2

Проєкт New Generation of Fashion має трирівневу програму та охоплює три категорії молодих дизайнерів, які мають різний професійний досвід, але прагнуть до успіху в обраній професії.

New Generation of Fashion 2021 відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Важливим етапом підтримки та розвитку для молодого дизайнера є створення колекції для показу New Names. Дизайнери New Names sept 21 стали учасниками другого рівня проєкту.

Показ колекції на New Names – це дебют молодого дизайнера перед професійною модною аудиторією. Від цього першого показу буде залежати і формування професійної репутації дизайнера, і темп розвитку майбутнього бренду. Показ дизайнерів New Names проходить як  нон-стоп шоу, в якому беруть участь 3-4 дизайнери. Такий об'єднаний формат надає кожному дизайнеру шанс показати свою колекцію більшій кількості фахівців та ширшій аудиторії, ніж має можливість окремий молодий дизайнер на цьому етапі. 

Колекція кожного дизайнера складається з 10-12 образів. Така кількість оптимальна для того, щоб розкрити під час шоу концепцію своєї колекції.

Другий рівень проєкту включає у себе серію з п’яти лекцій, фахові консультації, програму індивідуального менторства, створення колекцій та участь у професійному показі.