Мільйон на благодійність. Ruslan Baginskiy закупив обладнання для лікарень

Мільйон на благодійність. Ruslan Baginskiy закупив обладнання для лікарень

Пишаємося українськими дизайнерами, які допомагають країні у боротьбі над Covid-19.

Бренд Ruslan Baginskiy пожертвував 1 мільйон гривень на медичне обладнання лікарень Львова та Коломиї.

Цією новиною поділився член Української Ради Моди, дизайнер Руслан Багінський, разом зі своїм колегою Петром Ясинським, на власній Facebook-сторінці:

«Щодня о 10 ранку я відкриваю Telegram і переглядаю статистику по Covid-19 в Україні. Ви всі читаєте історії лікарів і пацієнтів інфекційних відділень, бачите фотографії з Вербної неділі та людей на вулицях, тому добре знаєте − до пандемії ми не готові.

Найкраща допомога − залишайтеся вдома!

Ми повернулися з Парижа 5 березня, чесно провели в самоізоляції два тижні, після чого вірус прийшов в Україну і вся команда бренду − більше 30 людей − відправилися на карантин. Цю команду ми збирали дуже довго, і наше першочергове завдання сьогодні − зберегти їхнє здоров'я, робочі місця і зарплату. Виробництво закрите, магазини не працюють, прогнози не надто оптимістичні, але вибору немає − мусимо вистояти.

При цьому з першого дня ми обдумували, як бренд Ruslan Baginskiy може допомогти іншим. Українські та європейські дизайнери і підприємці, які відшивають костюми, оплачують продуктові набори для пенсіонерів і віддають виручку до фонду боротьби з вірусом, демонструють правильний приклад і єдиний шлях. Це наша загальна проблема, чим швидше ми її вирішимо, тим швидше зможемо обійняти рідних, запросити друзів у гості і полетіти в Париж.

Саме тому минулого тижня бренд Ruslan Baginskiy передав 1 мільйон гривень (UAH) у Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги м. Львова і Коломийську центральну районну лікарню.

Львів − моє рідне місто, Коломия − рідне місто співзасновника бренду Петра Ясинського. Регіони отримують набагато менше підтримки, хоча в Івано-Франківській області вже було зафіксовано 300 випадків, у Львівській − 124.

Кошти ми виділили на конкретні потреби лікарень, якщо вам цікаво − нижче зазначено список отриманого обладнання. Залишайтеся вдома, святіть Паску онлайн і будьте здорові.

Коломийська центральна районна лікарня:
Апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) "Бриз-Т" − 1 шт.
СРАР апарат prisma20ST BiLevel ST − 1 шт.
Відсмоктувач медичний електричний, модель 7А-23В − 2 шт.
Монітор пацієнта мультипараметровий Brightfield Healthcare Osen9000 – 1 шт.

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова:
Монітор пацієнта Х12 − 1 шт.
Дефібрилятор Nihon Kohden TEC-5631 − 1 шт.
Пульсоксиметри "Біомед" Вр-10В − 24 шт.
Насос шприцевий ДШ09 − 1 шт.
Насос шприцевий інфузійний Brightfield Healthcare OIP-500 − 3 шт.»

 

Друзі, залишайтеся здоровими та бережіть близьких!

Дякуємо, що ви вдома!