ПЕРЕМОЖЦІ ХХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ ОДЯГУ «ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ»

ПЕРЕМОЖЦІ ХХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ ОДЯГУ «ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ»

29 травня в ArtHall D12 відбувся фінал XX Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» – професійний конкурс, який подарував Україні величезну кількість яскравих імен світу моди. У фіналі свої колекції представили 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів на етапах конкурсу в Києві, Львові та Одесі. Конкурс пройшов під егідою Ukrainian Fashion Council.

ХХ Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» – це кілька поколінь дизайнерів та стилістів, які завдяки конкурсу повірили у свої перспективи фахової реалізації.

Олена Буреніна, Андре Тан, Олена Пржонська, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Юлія Єфімчук, Маша Рева, Яна Червінська, Артем Климчук, Олеся Кононова, Наталя Каменська, Жан Ґріцфельдт, Кирило Харитонцев, Іван Фролов та багато інших почали свій професійний шлях саме на подіумі конкурсу молодих дизайнерів одягу.

Оцінювало конкурс професійне журі, у складі якого цьогоріч були відомі українські дизайнери, члени Ukrainian Fashion Council Артем Климчук, Ліля Літковська, Юлія Паскаль, Іван Фролов, Руслан Багінський та дизайнерка Ксенія Шнайдер. Голова журі конкурсу –  Лілія Пустовіт – голова експертного комітету Ukrainian Fashion Council.

Голова оргкомітету – Ірина Данилевська. Керівник проекту – Олександра Какуріна.

В якості ведучої Конкурсу гості вітали дизайнерку бренду Guzema Fine Jewelry та телеведучу Валерію Гузему.

Партнерами Конкурсу цього року стали:

«Softorg» – партнер призового фонду конкурсу «Погляд у майбутнє»

«Braun» – партнер призового фонду конкурсу «Погляд у майбутнє»

«Артвайнері» – партнер конкурсу «Погляд у майбутнє»

Медіапартнер заходу – ELLE – французький міжнародний медійний бренд про моду, красу і стиль для жінок, відомий своїми оригінальними інтерв'ю, професійними фотозйомками, висвітленням яскравих подій культурного життя країни.

Колекції фіналістів конкурсу на подіумі представляли моделі Kostromichova mother agency. Образи моделям створила команда компанії You Vision Creative Group.

Окрему подяку оргкомітет Конкурсу висловлює Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова та ресторану Normal Kyiv за підтримку конкурсантів під час та після підготовки до фінального шоу.  

Переможцями ХХ Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу “Погляд у майбутнє” відразу стали чотири дизайнера:

Третю офіційну премію – можливість участі у New Generation Day в рамках Ukrainian Fashion Week та професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun CareStyle 5 отримали дизайнерки Ірина Габ‘як (місто Львів) та Юлія Бригида (місто Київ).

Другу офіційну премію – шанс представляти Україну на International Young Designers Contest, що відбудеться 8 липня у Києві, а також професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun CareStyle 7 Pro отримала Соломія Бутковська (Львівська обл., Миколаївський р-н, с. Розвадів).

Володаркою Ґран-прі конкурсу «Погляд у майбутнє» стала Анастасія Падалка (Cумська обл., м. Кролевець). Дизайнерка буде представляти свою колекцію на подіумі  International Young Designers Contest, що відбудеться 8 липня у Києві. Також вона отримала можливість участі у New Generation Day у межах Ukrainian Fashion Week та інноваційну швейну машину JACK A6F від компанії SOFTОRG.

Знайти, підтримати і розвинути талант – місія Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», який і надалі залишається головним стартовим майданчиком для українських дизайнерів.

 

Фото:

Pavel Bloudovsky

Володимир Босак