ХХ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ ОДЯГУ «ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ»

ХХ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ ОДЯГУ «ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ»

За підтримки Ukrainian Fashion Council 29 травня в Art Hall D12 відбудеться фінал XX Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Свої колекції у фіналі представлять 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів на етапах конкурсу в Києві, Львові та Одесі.

Фінальне шоу “Погляду в майбутнє”– це видовищна та важлива подія, організована Ukrainian Fashion Week, гостями якої стануть дизайнери, журналісти та провідні fashion-експерти.

Вже двадцять років поспіль конкурс «Погляд у майбутнє» є стартовим майданчиком для українських дизайнерів, першим кроком на шляху до успіху. Більшість із відомих в Україні та за її межами дизайнерів були переможцями чи фіналістами конкурсу. Олена Буреніна, Андре Тан, Олена Пржонська, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Юлія Єфімчук, Маша Рева, Яна Червінська, Артем Климчук, Іван Фролов, Кирило Харитонцев та багато інших вперше продемонстрували свої колекції на подіумі «Погляду в майбутнє».

«Жодна країна, що будує fashion-індустрію, не може існувати без постійного притоку «свіжої крові». Для нас величезна честь та величезна відповідальність з року в рік демонструвати творчий потенціал молодих дизайнерів України. І так протягом 20 років» – голова оргкомітету конкурсу Ірина Данилевська.

У складі журі конкурсу – відомі українські дизайнери, члени Ukrainian Fashion Council Артем Климчук, Ліля Літковська, Юлія Паскаль, Іван Фролов та дизайнери Ксенія Шнайдер і Руслан Багінський. Голова журі конкурсу – Лілія Пустовіт, голова експертного комітету Ukrainian Fashion Council.

Журі визначить долю трьох офіційних премій конкурсу, що підтримуються професійними призами:

Ґран-прі. Володар Ґран-прі конкурсу «Погляд у майбутнє» буде представляти Україну на International Young Designers Contest, що відбудеться 8 липня у Києві. А також отримає можливість участі у New Generation Day в рамках Ukrainian Fashion Week. Компанія SOFTОRG підтримує конкурс «Погляд у майбутнє» і дарує переможцю інноваційну машину JACK A6F, «з якою реалізовувати свої ідеї буде легко, а їхня якість буде ще кращою».

Друга офіційна премія. Володар премії буде представляти Україну на International Young Designers Contest, що відбудеться 8 липня у Києві. А також отримає професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun CareStyle 5 Pro. Це нова система, що побачила світ лише у травні.

Третя офіційна премія. Можливість участі у New Generation Day в рамках Ukrainian Fashion Week та професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальна система Braun CareStyle.

«Коли молодий дизайнер представляє свою колекцію на конкурсі «Погляд у майбутнє», він лише демонструє свій потенціал. Свій «необроблений» талант. Саме у первинному вигляді дизайнерський хист вперше постає на конкурсному подіумі. Завдання журі та оргкомітету не тільки розгледіти його, а й допомогти розкритися, реалізуватися з часом повною мірою. Саме тому основною темою візуальної історії цьогорічного конкурсу стануть… будівельні матеріали. Ідеї колекцій учасників такі ж різноманітні, як і матеріали, з яких ми будуємо навколишній матеріальний світ. Кожен із молодих обирає абсолютно різні матеріали, кольори, фактури, щоби з часом сформувати свій особистий стиль та філософію майбутнього дизайнерського бренду», – розповідає про фінал конкурсу його директор Олександра Какуріна.

 

Фіналісти цьогорічного конкурсу:

 1. Адамовська Єва (м. Львів)

 2. Бригида Юлія (м. Київ)

 3. Бутковська Соломія (Львівська обл., Миколаївський р-н, с. Розвадів)

 4. Габ'як Ірина (м. Львів)

 5. Гайова Анна (м. Київ)

 6. Даневич Ірина (Київська обл., с. Крюковщина)

 7. Даниліна Ірина (м. Одеса)

 8. Добровольська Юлія (м. Київ)

 9. Жарікова Катерина (м. Київ)

 10. Карацюпа Анна (м. Київ)

 11. Лебедько Ірина (Київська обл., м. Буча)

 12. Макеєв Дмитро (Київська обл., м. Буча)

 13. Муравицька Мар'яна (Київська обл., смт Коцюбинське)

 14. Падалка Анастасія (Cумська обл., м. Кролевець)

 15. Романишин Лілія (м. Львів)

 16. Сідлецький Ігор (м. Львів)

 17. Старчак Марія (м. Львів)

 18. Ткаченко Єгор (м. Київ)