International Young Designers Contest 2020 анонсує міжнародний склад журі та спеціальні проєкти

International Young Designers Contest 2020 анонсує міжнародний склад журі та спеціальні проєкти

5−8 жовтня 2020, Київ

Цього року через глобальну пандемію, спричинену COVID-19, заходи програми IYDC будуть організовані повністю в режимі онлайн. Команда IYDC вважає, що діджитальний формат відповідає вимогам сучасної ситуації та водночас надає молодим талановитим дизайнерам можливість навчитися працювати у нових реаліях.

Організатор конкурсу – Ukrainian Fashion Council. Проведення конкурсу відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Партнером конкурсу та співорганізатором Fashion Visual Art Residence став IED – Istituto Europeo di Design.

Сьогодні оргкомітет має честь представити міжнародно визнаних fashion-експертів у складі професійного журі IYDC online edition 2020.

З моменту запуску конкурсу в 2018 році членами журі продовжують бути:

Ліана Сатенштейн (Liana Satenstein), старша fashion-редакторка Vogue.com (США);

Liana Satenstein

Джованні Оттонелло (Goivanni Ottonello), професор, креативний директор IED – Istituto Europeo di Design (Італія);

Goivanni Ottonello

Ріккардо Терцо (Riccardo Terzo), скаут Vogue Talents, стиліст та контриб'ютор Vogue Italy;

Riccardo Terzo

Ю Масуї (Yu Masui), скаут LVMH Prize, журналіст, контриб'ютор провідних міжнародних ЗМІ та блоґер.

Yu Masui

"Я вражений кількістю країн, яка щороку зростає, та якістю колекцій дизайнерів, – зазначив Джованні Оттонелло. – IYDC це справді унікальна ініціатива, яку IED вважає однією з найкращих у світі за різноманітністю об’єднаних культур та викликами, які ставить перед учасниками оргкомітет. Сучасний підхід конкурсу транслює готовність прийняти зміни у світі та бути ще більш згуртованими навіть на відстані. Ми разом створюємо майбутнє!"

Минулого року до складу журі також приєднався Філіп Пурхашашемі (Philippe Pourhashashemi), fashion-coach з Бельгії. Філіпп працює стилістом та fashion-журналістом, пише для Metal, Behind the blinds, A shaded view of fashion.

Philippe Pourhashashemi

"Мода швидкоплинна, – сказав Філіпп в одному зі своїх інтерв'ю. – Я думаю, нам потрібно це прийняти. За умови, що у молодих дизайнерів є справжнє бажання та реальний потенціал, я завжди закликаю їх пробувати брати участь у конкурсах. Це можливість навчання, певна школа життя".

Цього року оргкомітет конкурсу запросив до складу журі Анну Барр (Anna Barr), редакторку і креативну директорку проєкту PAIRS та FY!. Анна жила і працювала у Великій Британії, США, Франції, Італії, Греції та Японії, завдяки чому вона стала експерткою міжнародних ринків і тенденцій сучасних мультимедіа.

Anna Barr

Фіналісти IYDC зустрінуться з членами журі у рамках низки online-сесій і матимуть змогу поговорити про те, як працює індустрія моди, як бренди виходять на міжнародний ринок, а також про те, як відбувається комунікація із пресою.

У відповідь на нові виклики цього року Fashion Visual Art Residence, що проходить у межах IYDC, запропонує своїм учасникам отримати досвід віртуальної креативної зйомки у співпраці з українськими фотографами.

Куратором FVAR став креативний директор IED − Istituto Europeo di Design Джованні Оттонелло. Інструктором FVAR став fashion-фотограф моди Валерій Ведута, який співпрацює з такими виданнями, як Vogue UA, L’Officiel-online Ukraine, Harper’s Bazaar Україна. Валерій також працював з такими брендами, як Ukrainian Fashion Week, Gasanova, Corner, Mitus Design, Senator, One Group, Soul Spa, Adonis, Ali Saulidi, Mr Neatman.

119475368 242023063840886 1543880104269041052 n

Під час Fashion Visual Art Residence будуть створені міжнародні команди фотографів та дизайнерів-фіналістів конкурсу. Учасники Residence спільно створюватимуть fashion-stories онлайн. Роботи креативних груп будуть представлені у фотогалереї на iydc.info. Фотограф, чия зйомка здобуде перемогу у FVAR, буде нагороджений стипендією в IED − Istituto Europeo di Design, мережі міжнародних університетів у галузі моди, дизайну, мистецтва, маркетингу, менеджменту та комунікацій.

119710131 707742946752017 265525876665776795 n

Ґран-прі International Young Designers Contest – 5000 доларів від організаційного комітету конкурсу та стипендія від Istituto Europeo di Design для навчання на одному з літніх курсів IED.