International Young Designers Contest

International Young Designers Contest

International Young Designers Contest (Міжнародний конкурс молодих дизайнерів) – одна з наймасштабніших та впливових міжнародних fashion-подій у Східній та Центральній Європі.

Офіційний сайт конкурсу – iydc.info

Організатори конкурсу – Ukrainian Fashion Council та IED - Istituto Europeo di Design.

Головною місією IYDC є всебічний розвиток молодих талановитих дизайнерів із різних європейських країн, підтримка їхнього культурного та економічного становлення у світовій fashion-індустрії.

International Young Designers Contest має на меті привернути увагу до України та Києва як до впливового центру креативу та інновацій, демонструючи рушійну силу індустрії запрошеним представникам провідних іноземних медіа.

Заснований у 2018 році, Міжнародний конкурс молодих дизайнерів збирає на одному подіумі молодих дизайнерів із країн Східної та Центральної Європи, які вже довели, що вони найкращі молоді дизайнери у своїх країнах. Кожен є переможцем конкурсів молодих дизайнерів у своїй країні.

International Young Desogners Contest − це платформа, на якій відкривають великі імена модної індустрії та відбувається знайомство з експертами дизайну, представниками медіа та громадськістю. Протягом двох років у конкурсі брали участь дизайнери з 11 країн: Чехії, Грузії, Естонії, Угорщини, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини та України.

Журі IYDC складають визнані фахівці зі світових столиць моди.

Міжнародний конкурс молодих дизайнерів сприяє транскордонному обміну найкращими практиками розвитку молодих талантів та викликає зацікавленість усіх інсайдерів − від престижних світових фешн-медіа до нових талантів Східної та Центральної Європи.
IYDC збагачує сучасну європейську моду та надає додаткової цінності її креативній перспективі.