Фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє"

Фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє"

Молодому поколінню дизайнерів бути! 

31 серпня у Мистецькому Арсеналі Ukrainian Fashion Council проведе фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Свої колекції у фіналі представлять 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів із 11 міст України. Партнери конкурсу – Ukrainian Fashion Week та IED Istituto Europeo di Design. Конкурс «Погляд у майбутнє» 2020 відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

KMD finpartners1

"Одним із найважливіших напрямків нашої роботи має бути пошук та підтримка талановитих молодих дизайнерів. Fashion-індустрія не може існувати без постійного притоку свіжої крові. Ми створили в Україні унікальну послідовність проєктів –  «креативну вертикаль» – яка дає змогу молодим дизайнерам з одного боку легко, а з другого боку свідомо входити у складний світ великої моди. Креативна вертикаль передбачає участь у конкурсі "Погляд у майбутнє", після якого можна створити і показати невелику колекцію (до 12 образів) на платформі New Names, а потім – показати колекцію (до 20 образів) на платформі Fresh Fashion. Обидві платформи – невід’ємні складові Програми кожного сезону Ukrainian Fashion Week. 

У складні часи всесвітньої кризи, спричиненої пандемією Covid-19, саме молоді дизайнери потребують найбільшої підтримки. Для того, щоб знизити фінансове навантаження на створення колекції для фіналу «Погляду», члени Ukrainian Fashion Council передали молодим дизайнерам тканини для пошиття конкурсних колекцій. Ukrainian Fashion Council ініціював програму менторства, тож фіналісти «Погляду в майбутнє» 2020  не тільки під час підготовки до шоу, а цілий рік матимуть можливість консультуватися з досвідченими дизайнерами з професійних питань. Безперечно, для молодого покоління участь у «Погляді» сьогодні стає і найбільшим викликом, і найбільшою можливістю одночасно. Наше завдання – надати молодим дизайнерам максимальну мотивацію рухатися вперед!" –  голова Експертної ради Ukrainian Fashion Council Ірина Данилевська

Цього року "Погляд у мабутнє" проходитиме у принципово новому форматі: пряма трансляція фіналу конкурсу буде доступна для перегляду у будь-якій частині світу. Під час фіналу журі визначить долю трьох офіційних премій конкурсу.

Ґран-прі. Володар Ґран-прі конкурсу «Погляд у майбутнє» буде представляти Україну на International Young Designers Contest, а також отримає можливість участі у New Names в рамках Ukrainian Fashion Week. Також дизайнер отримає стипендію на навчання на одному із курсів IED Istituto Europeo di Design. 

Друга офіційна премія. Володар премії буде представляти Україну на International Young Designers Contest, а також отримає професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun Care Style 7. 

Третя офіційна премія. Дизайнер, що посяде третє місце, отримає професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальну систему Braun Care Style 7.

Фіналістами ХХІ «Погляду в майбутнє» стали:

1. Бойко Марина (м. Київ)

2. Василега Катерина (м. Суми)

3. Гелла Катерина (м. Харків) 

4. Грищенко Лілія (м. Київ)

5. Данилюк Ольга (Хмельницька обл., м. Нетішин)

6. Жаманюк Тетяна, Залецька Анна (м. Київ)

7. Загребельна Анастасія (м. Миколаїв)

8. Зволинська Єлизавета (м. Київ) 

9. Кирилова Єлизавета / Дзівідзінський Владислав (Донецька обл., м. Маріуполь / м. Івано-Франківськ)

10. Климус Тетяна (м. Львів)

11. Ковальська Діана (Вінницька обл., м. Калинівка)

12. Кузьменко Анна (Київська обл., м. Бровари)

13. Лазоренко Олена (Київська обл., м. Біла Церква)

14. Лежніна Анастасія(м. Миколаїв)

15. Мерва Марʼяна (м. Львів)

16. Токовенко Альона (м. Київ)

17. Цугуй Анастасія (м. Чернівці)

18. Ювженко Альона (Київська обл., м. Біла Церква)

___________________________________________________________________________

Ми гарантуємо, що всі події програми Конкурсу будуть проведені саме так, як буде можливо це зробити згідно із ситуацією в Україні на момент проведення заходу. Ми не збираємося порушувати закон і наражати учасників на небезпеку. Їхнє здоров’я та безпека для нас понад усе.