Андре Тан подякував лікаркам, які борються з COVID-19

Андре Тан подякував лікаркам, які борються з COVID-19

12 червня український дизайнер, президент Ukrainian Fashion Council Андре Тан приїхав в Олександрівську лікарню, яка однією з перших почала приймати хворих з короновірусом, та особисто подякував жінкам-лікарям, які в цей непростий для всього світу час борються за здоров'я людей.

Як велику подяку за надскладну працю і щоденний ризик дизайнер подарував їм свої сукні, таким чином нагадавши, що вони, насамперед, жінки, і їм важливо відчувати себе красивими.

«Я як чоловік, а вже потім дизайнер, хочу сказати вам спасибі! Ви, жінки, дивовижні. Тільки ви одночасно можете бути сильними і слабкими, йти навпротець і бути вразливими. Вже кілька місяців ви залишаєте вдома сім'ї і близьких, щодня ведете боротьбу з пандемією. І єдине, що я можу зробити для вас, це подарувати свої сукні, аби ви пам'ятали, що ви – прекрасні! Я переконаний у тому, що українки найкрасивіші жінки у світі і що зовсім скоро ви знову згадаєте, що таке вихідні, та повернетеся до звичного і спокійного життя», − зазначив Андре Тан.

«Така акція для нас дуже незвична, нам зазвичай дарують засоби індивідуального захисту, комбінезони, маски, рукавички тощо. А тут нам нагадали, що ми залишаємося жінками і хочемо бути гарними, це дуже приємно», − прокоментувала директорка лікарні Людмила Антоненко.

Крім того, під час карантину дизайнер переформатував своє виробництво і почав відшивати маски, гроші від продажу яких були перераховані п'яти київським лікарням (Київська міська клінічна лікарня № 1, Київська міська клінічна лікарня № 4, Київська міська клінічна лікарня № 9, Олександрівська клінічна лікарня, Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня), які першими приймали людей з COVID-19.