Обрано нового Президента UKRAINIAN FASHION COUNCIL

Обрано нового Президента UKRAINIAN FASHION COUNCIL

12 листопада в Києві відбулась конференція міжнародної громадської організації «Українська Рада Моди» (Ukrainian Fashion Council), діяльність якої спрямована на підтримку національної моди. Метою організації є створення екосистеми модної індустрії, налагодження горизонтальних звʼязків між дизайнерами, державними установами, виробниками, торгівлею та іншими резидентами fashion-спільноти, формування ініціатив та координація зусиль для вирішення пріоритетних завдань галузі.

Під час конференції учасники визначилися з головними напрямками роботи на 2020 рік. Пріоритетними визначено розвиток sustainable fashion в Україні, підтримку молодих дизайнерів та налагодження діалогу з державними органами.

Новим Президентом Ukrainian Fashion Council обрано провідного українського дизайнера Андре Тана. Віце-президентом, головою Експертного комітету UFC стала співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Склад Експертного комітету UFC:

Андре Тан, Артем Климчук, Іван Фролов, Ірина Данилевська, Катя Сільченко, Ліля Літковська, Лілія Пустовіт, Олеся Кононова, Руслан Багінський, Серж Смолін, Юля Паскаль.

Згідно з пріоритетами роботи Української Ради Моди, були сформовані постійні комісії. А саме:

- Комісія з питань законодавчої підтримки діяльності суб'єктів національної модної індустрії та діалогу з органами державного управління. Голова комісії, віце-президент Тетяна Абрамова;

- Комісія з питань формування та розвитку відповідальної модної індустрії − sustainable fashion. Голова комісії, віце-президент Сергій Ткаченко; 

- Комісія з питань підтримки та сприяння розвитку молодих дизайнерів, проведення творчих конкурсів молодих дизайнерів одягу. Голова комісії, віце-президент Володимир Подолян;

- Комісія з питань просування освітніх іновацій та розвитку навчальних закладів у секторі професійної галузевої освіти. Голова комісії, віце-президент Артем Климчук;

- Комісія з розвитку міждисциплінарної співпраці суб’єктів креативної індустрії. Голова комісії, віце-президент Ірина Дюденко.

Нагадаємо, що президентами заснованої у 2005 році Ukrainian Fashion Council свого часу були Лілія Пустовіт та Ірина Данилевська.

За сприяння Ukrainian Fashion Council в Україні проводиться національний конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» та міжнародний конкурс International Young Designers Contest, що об’єднує молодих дизайнерів – переможців та призерів національних конкурсів країн Східної та Центральної Європи.